Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

BEZPIECZEŃSTWO W HOLIDAY GOLDEN RESORT

 

Przedstawiamy Państwu działania podjęte na terenie Holiday Golden Resort związane z zapobieganiem i ograniczeniem rozpowszechniania COVID-19 wśród naszych Gości oraz pracowników. Prosimy o zapoznanie się z poniższą listą, stworzoną zgodnie z zaleceniami polskiego rządu, GIS oraz WHO w celu zapewnienia wszystkim bezpieczeństwa oraz komfortu pobytu.

 

RECEPCJA


 

DOMKI I POKOJE

FUNKCJONOWANIE NA TERENIE OBIEKTU

RESTAURACJE I BARY

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czy po obiekcie Goście będą poruszać się w maseczkach i w rękawiczkach?
Zgodnie z obecnie przyjętymi zasadami bezpieczeństwa i funkcjonowania obiektów noclegowych, jesteśmy zobowiązani wymagać, aby Goście poruszali się w pomieszczeniach zamniętych w maseczkach/przyłbicach ochronnych. Dotyczy to również wszystkich pracowników obsługi.
 

2. Jakie procedury bezpieczeństwa obowiązują pracowników, np. kelnerów, kucharzy, obsługę recepcji?
Wszyscy nasi pracownicy odbyli specjalistyczne, wewnętrzne przeszkolenie z zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i ostrożności pod względem zapobiegania koronawirusa, w tym wg zaleceń GIS. Obsługa zna również procedurę postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem oraz numery kontaktowe do najbliższych placówek zdrowotnych. Dodatkowo każdy dział, otrzymał szczegółowe wytyczne obowiązujące w konkretnych przestrzeniach.
 

3. Jakie są procedury, jeśli na terenie obiektu pojawi się podejrzenie o zarażeniu Gościa/pracownika koronawirusem?
Mamy opracowaną procedurę postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem, która zakłada m.in. czasowe odizolowanie osoby w dedykowanym pomieszczeniu, powiadomienie dyspozytora medycznego oraz powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej i postępowanie według konkretnych zaleceń GIS. Wszyscy nasi pracownicy znają procedurę postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem.
 

4. Jak będzie wyglądało serwowanie i spożywanie posiłków?
Bufet w sali restauracyjnej został obudowany pleksą. Posiłki będą podawane przez obsługę. Serwowanie posiłków będzie odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.
 

5. Mieszkam za granicą. Po przyjeździe do Polski obowiązuje przymusowa kwarantanna – nie mogę pozwolić sobie na taki długi wyjazd. Czy mogę liczyć na zwrot pieniędzy?
Z uwagi na obecną sytuację, która jest trudna dla nas wszystkich, zachęcamy do skorzystania z możliwości przeniesienia wpłaconego zadatku na inny, dogodny dla Państwa termin. Zdajemy sobie sprawę, że ciężko już dziś ustalić ponownie nowy termin przyjazdu, dlatego wystawiamy Voucher refundacyjny, który można wykorzystać przez rok od dnia wystawienia.
 

6. Mamy rezerwację na pobyt w maju, ale obawiamy się, że obiekt nie będzie w stanie świadczyć wszystkich usług. Czy możemy przełożyć termin przyjazdu?
Oczywiście, jest możliwość przeniesienia rezerwacji na inny termin. . Zachęcamy Gości do wykorzystania wpłaconych zadatków w innym, bardziej dogodnym terminie. Voucher refundacyjny można wykorzystać przez rok od dnia wystawienia.
 

7. Mamy rezerwację na lipiec, jednak obawiamy się przyjazdu. Czy możemy uzyskać zwrot zadatku?
Doradzamy wstrzymanie się z decyzją o anulowaniu rezerwacji, ponieważ rezygnując już dziś z przyjazdu w lipcu, nie będziemy mogli zwrócić Państwu wpłaconego zadatku. Nasz obiekt będzie ponownie świadczył usługi od 30 maja. Baseny i zgormadzenia do 150 osób zostaną dopuszczone już 6 czerwca i będziemy w stanie zrealizować ofertę, co wyklucza możliwość ubiegania się o zwrot.
 

8. Dostałem Voucher rezerwacyjny i zaplanowałem kolejny przyjazd na wrzesień 2020. Czy jeśli będę obawiał się przyjazdu w zaplanowanym terminie z powodu koronawirusa, będę mógł ponownie przełożyć przyjazd?
Oczywiście, będzie można ponownie przełożyć przyjazd na inny, dogodniejszy termin.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij