Holiday Golden Resort, Łazy Holiday Golden Resort, Łazy
Holiday Golden Resort, Łazy

Mobilheime

★★★★★★★★★★

Warum lohnt es sich, unsere Ferienhäuser zu wählen?

Jedes unserer Ferienhäuser verfügt über eine angemessene, hochqualitative Ausstattung in geräumigen Zimmern. Unsere Gäste erwarten Ferienhäuser mit einem Wohnzimmer und Kochnische, zwei oder drei Schlafzimmern und einem Bad. Es gibt auch eine ganze Menge Attraktionen, die den Aufenthalt in Lazy gemütlich und unvergesslich machen. Die in unserem Angebot stehende Ferienhäuser Golden Lux werden durch unsere einheimische Firma Kunert Group hergestellt.

Domki letniskowe w Łazach - co jeszcze musisz wiedzieć?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz spędzić wakacje w spokojnej i malowniczej okolicy, to zapraszamy do naszych domków letniskowych w Łazach. Nasz ośrodek wypoczynkowy znajduje się w urokliwej i malowniczej miejscowości, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i zrelaksować się na łonie natury.

W naszym ośrodku wczasowym oferujemy komfortowe domki drewniane, które są w pełni wyposażone we wszystko, co potrzebne do przyjemnego pobytu. Każdy domek posiada kuchnię, łazienkę, salon oraz wygodne sypialnie, co zapewnia swobodę i komfortowy wypoczynek dla całej rodziny.

Dla dzieci przygotowaliśmy specjalny plac zabaw, gdzie mogą się bawić i spędzać czas w towarzystwie rówieśników. Dla dorosłych natomiast przygotowaliśmy wiele atrakcji w okolicy, takich jak piękne trasy rowerowe, wędkowanie czy spacery po okolicznych lasach.

Jeśli chcesz spędzić wakacje w spokojnej i malowniczej okolicy, to nasz ośrodek wypoczynkowy w Łazach to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do nas na niezapomniany urlop w otoczeniu pięknej przyrody.

Sehen Sie unsere Angebote

mobile nav bg
Strona główna
Map
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen