Holiday Golden Resort, Łazy Holiday Golden Resort, Łazy
Holiday Golden Resort, Łazy
Tło bannera

O nas Holiday Golden Resort S.A.

Tło bannera

O nas Holiday Golden Resort S.A.

Termin pobytu
27
Lis 2020
28
Lis 2020
Liczba dorosłych
Dorośli
1 dorosły
2 dorosłych
3 dorosłych
4 dorosłych
Dowolna liczba
Liczba dzieci
Bez dzieci
Liczba dzieci
+ 0 -
1 dziecko
-
0 lat
1 rok
2 lata
3 lata
4 lata
5 lat
6 lat
7 lat
8 lat
9 lat
2 dziecko
-
0 lat
1 rok
2 lata
3 lata
4 lata
5 lat
6 lat
7 lat
8 lat
9 lat
3 dziecko
-
0 lat
1 rok
2 lata
3 lata
4 lata
5 lat
6 lat
7 lat
8 lat
9 lat
4 dziecko
-
0 lat
1 rok
2 lata
3 lata
4 lata
5 lat
6 lat
7 lat
8 lat
9 lat
Kod promocyjny

Raj dla dzieci

Holiday Golden Resort to idealne miejsce na wakacje nad morzem. Ośrodek znajduje się w urokliwej miejscowości Łazy, obok Mielna w odległości 50 m od plaży. Swoje malownicze położenie zawdzięcza otaczającej go zieleni oraz niewielkiej odległości dzielącej od morza. Różnorodność atrakcji oferowanych naszym Gościom, jak i niezapomniana atmosfera sprawiają, że pobyt w Holiday Golden Resort pozwala w pełni zrelaksować się nad polskim morzem. Jesteśmy obiektem, który od 12 lat słynie z najlepszych animacji w Polsce. Oferujemy pierwszy w Polsce wodny plac zabaw z multimedialną zjeżdżalnią oraz baseny rekreacyjne z brodzikami dla dzieci. Posiadamy 94 domki holenderskie o różnym standardzie, 57 pokoi w bungalowach, 16 pokoi hotelowych w ośmiu dwurodzinnych domkach oraz 12 pokoi w pensjonacie.

Łazy

Nasz obiekt znajduje się w Łazach, które należą do Gminy Mielno. Jest to spokojna miejscowość, która znajduje się nad brzegiem Bałtyku, między jeziorami Bukowo i Jamno. Charakteryzuje ją duża i szeroka plaża. W Łazach przebywają głównie rodziny z dziećmi oraz seniorzy. Mimo swojej powierzchni posiada kilka sklepików, straganów, a nawet smażalnię. Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci oraz osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych. 

Powiększamy się dla Was

Sąsiadujący z nami Ośrodek Złota Plaża od jesieni 2018 stał się częścią naszego ośrodka.  Nowe i komfortowe pokoje w bungalowach 2, 3 i 4 osobowe czekają na Gości.

Sprawdź nasze aktualne pakiety!

mobile nav bg
Strona główna
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij